Background

ایتوک رایان صنعت

شرکت ایتوک رایان صنعت (تاسیس 1381) فعالیت های خود را در بخش های مختلف امور مهندسی، طراحی، فرآیندها و مدیریت داده ها با توجه به گروه های نرم افزاری و سخت افزاری حوزه های مختلف مهندسی عموما در زمینه سازه های فلزی و ماشین آلات مختلف فلزی آغاز نمود.
شرکت ایتوک رایان صنعت با تکیه بر دانش فنی و مدیریت بازار و با درک نیازهای صنعت ساختمان کشور بویژه صنایع ساخت اسکلت فلزی، در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری دو برند مطرح اروپایی شامل کالتنباخ آلمان و جیکا اسپانیا در کشور و در زمینه تجهیز و ارتقاء کارخانه های ساخت اسکلت فلزی فعالیت می کند.
در عین حال با توجه به تمرکز این شرکت در حوزه های نرم افزاری در کنار سخت افزار مهندسی سازه و ماشین آلات صنعتی، در زمینه اخذ لایسنس معتبر از شرکت های معتبر تولید نرم افزارهای مهندسی فعالیت نموده و در حال حاضر نماینده انحصاری شرکت معتبر AVEVA نیز می باشد.

جهت رشد و افزایش توان مدیران و صنعتگران ایرانی ، معرفی و ورود ماشین آلات و تکنولوژی های نوین، ارتقا سطح کیفی تولیدات داخلی ، فراهم نمودن شرایط ارتباط مستقیم بین شرکتهای ایرانی و شرکتهای خارجی به منظور گسترش همکاری های بین المللی و صدور محصولات وخدمات فنی و مهندسی به بازارهای جهانی داشته باشیم.
شرکت ایتوک رایان صنعت در نظر دارد با هدف کمک به رشد و توان افزایی مدیران و کارشناسان صنعت سازه های فولادی و آشنایی با آخرین روش های تولید و پیشرفته ترین ماشین آلات این صنعت اقدام به تعامل هرچه بهتر با برترین شرکت های فعال در زمینه ماشین آلات فلزی و همچنین شرکت های برتر نرم افزاری دنیا نموده و در همین راستا امکان دسترسی به تکنولوژی های نوین جهانی را برای فعالان در صنایع فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی میسر سازد.


مشتریان ما

ما مفتخریم در زمینه تامین ماشین آلات صنعتی، خدمات و پشتیبانی و تامین نرم افزارهای تخصصی صنایع فلزی با شرکت های برتر ایران همکاری کرده ایم.

مهندسین مشاور ناموران
PIDEC
مهندسین مشاور سازه
شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی
مهندسین مشاور نارگان
RSCO
شرکت آران سیژ
مشتریان
Background

ثبت مشخصات جهت دریافت مشاوره تخصصی