ماشین آلات فلزی جیکا

معرفی GEKA

شرکت GEKA در فعالیت خود را از سال 1919 در کشور اسپانیا شروع نمود. محصولات این شرکت در زمینه ایجاد خم و سوراخ کاری و تولید نوارها و پروفیل ها جهت استفاده در کارخانه های آن، کارگاه های فلز، سازه های فلزی، مخابرات و برج های الکتریکی و عموما همه چیز مربوط به ساخت و سازهای شهری و صنعتی بوده است.
نقطه عطف این شرکت در تعامل دوستانه با مشتریان و همچنین دیدگاه رو به جلو این شرکت در تولید محصولات جدید و بروز و همچنین کاربردی می باشد. برخی از مزیت های این شرکت از قرار زیر است:
تجربه
GEKA با تجربه 100 ساله در تولید ماشین آلات فلزی، از پیشگامان این صنعت بوده و همچنان در حال تطبیق و بهبود خود با توجه به نیازهای بازار می باشد.
کیفیت
تمامی قطعات و ابزارهای استفاده شده در محصولات این شرکت در GEKA تولید و نصب می گردد. جهت بالاتر رفتن استانداردهای کیفی در محصولات این شرکت، تمامی قطعات و لوازم استفاده شده توسط خود جیکا تولید و سخت می گردد و به بازار عرضه می گردد.
سیر تکاملی
راه حل های ارائه شده توسط GEKA CNC برای پردازش اتوماتیک پروفیل، و همچنین تجربه این شرکت در پانچ و برش با استفاده از تکنولوژی بروز الکترونیکی با یکدیگر ترکیب شده تا ماشین های پیشرفته ای با دقت بالا و کیفیت عالی ارائه شود.
تطبیق پذیری
بخش فنی جیکا قادر به طراحی و ارائه تقریبا هرگونه لوازم جانبی است تا دستگاه های این شرکت قادر به هر کاری در زمینه ماشین آلات فلزی باشد.

  • نام شرکت: GEKA
  • کشور: اسپانیا
  • آدرس وب سایت: www.geka-group.com
ماشین آلات فلزی جیکا ماشین آلات فلزی جیکا ماشین آلات فلزی جیکا